Stacje ładowania pojazdów dla każdego

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Power EV odpowiadają na potrzeby gmin, firm i użytkowników prywatnych, którzy chcą posiadać nowoczesny i niezawodny system w domu

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Ładowanie samochodów elektrycznych systemem EV

Doświadczenie wyniesione z zachodniego rynku i wysokie standardy produkcji pozwalają nam tworzyć bezpieczne i przyjazne w użytkowaniu rozwiązania. Przekonaj się sam dobierając ofertę dla siebie.

Nasze rozwiązania oparte są na autorskich projektach, które realizujemy w kompleksowy sposób. Pomocna w tej kwestii jest możliwość wykorzystania własnego, zaawansowanego technologicznie parku maszynowego.

Darmowa Wycena
Ładowarki EV do samochodów

Zajmujemy się instalacją stacji ładowania, popularnie zwanymi ładowarkami EV do samochodów. Z uwagi na tempo wzrostu ich popularności przewiduje się, że do końca 2030 roku Polacy kupią ok. 600 tys. nowych pojazdów na prąd. Taka tendencja rodzi potrzebę odpowiedniej infrastruktury.

Gdzie przydadzą się ładowarki do samochodów?

  • większe zakłady pracy oraz instytucje publiczne
  • biurowce, urzędy, siedziby korporacji i banków oraz centra handlowe
  • prywatne domy

Dostępne dla wszystkich

Nasze ładowarki samochodowe umożliwiają ładowanie najpopularniejszych marek samochodowych.
Masz pytania? Przedyskutuj je z naszymi ekspertami.

Dzięki współpracy z NOVA Energy masz zapewnione doradztwo w pełnym zakresie. NOVA Energy to poprostu eksperci, których potrzebujesz. Zgłoś się do nas po wycenę Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Najczęściej zadawane pytania