Panele fotowoltaiczne Hyundai – opinie z Polski i świata

25 lat rzeczywistej gwarancji produktu od jednej z największych marek świata i to w rozsądnej cenie? Panie i Panowie, oto moduły Hyundai!
Zainteresowany produktami Hyundai?
Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Do 24 godzin skontaktujemy się i przedstawimy ofertę.

Panele fotowoltaiczne Hyundai – opinie z Polski i świata

Czy słyszałeś o marce Hyundai? Pewnie, że słyszałeś. Nic dziwnego, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek świata. Taka renoma to korzyść dla Ciebie, bo wiąże się z dobrą jakością, i korzyść dla nas, bo gdybyś miał jakiś problem, to w Twoim imieniu będziemy kontaktować się z dystrybutorem Hyundaia w Polsce i wiemy, że będzie im zależało na Twoim zadowoleniu tak samo, jak nam.

Na potwierdzenie tego, że Hyundai to poważny gracz na rynku, zobaczmy jaką opinię wystawiają im na świecie.

  • Bloomberg nadał im status Tier-1
  • Uzyskali wyróżnienia w badaniach niezawodności PVEL za 2021 rok
  • W solarquotes.com.au – mają ocenę 4,9/5 na podstawie 192 ocen od użytkowników z Australii
  • Ocena w serwisie fotowoltaikaonline.pl – 4,4/5
  • My też mamy o Hyundai bardzo dobrą opinię. A ponieważ to my jesteśmy Twoją pierwszą linią pomocy w razie jakichkolwiek problemów, lubimy instalować sprzęt, do którego mamy zaufanie.

Ich moduły, jak każde szanujące się moduły premium, mają 25 lat rzeczywistej gwarancji produktu. Ale w przeciwieństwie do polecanego przez nas SolarWatt Vision – które, przy okazji, uważamy za najlepsze modułyna świecie – nie są nieziemsko drogie.

Poniżej krótkie przedstawienie modułów typu gont, które mamy też w swojej ofercie.

Omówienie modułów Hyundai typu gont, które mamy w swojej ofercie. Po angielsku.

Hyundai to oferta na podobnym poziomie cenowym, co QCells. Jeśli interesuje Cię coś jeszcze tańszego, ale też bardzo dobrej jakości, proponujemy Ja Solar. A teraz zobaczmy, czym dokładnie wyróżniają się moduły Hyundaia.

Panele fotowoltaiczne gontowe

Najnowsze moduły Hyundai’a wyróżniają się budową tzw. gontową. Wygląda to tak, że poszczególne ogniwa kładzie się na zakładkę i łączy specjalnym przewodzącym klejem. Następnie całość osłania się taflą z hartowanego szkła oraz płachtą wytrzymałej folii.

Takie ułożenie ogniw sprawia, że zbędne jest łączenie ogniw metalowymi szynami zbiorczymi. To dobrze, z dwóch powodów. Po pierwsze, ogranicza to ilość połączeń lutowanych, a nietrwałe połączenia lutowane są jednym z problemów standardowych modułów fotowoltaicznych. Chodzi o to, że metal i krzem mają inną rozszerzalność temperaturową, a moduł w dzień jest bardzo gorący, a nocą raczej chłodny. I tak, gdy lutowanie nie zostało zrobione dobrze, to po latach nagrzewania i chłodzenia niektóre połączenia mogą przestać stykać, prowadząc do obniżonej wydajności.

Staranny proces produkcji ogranicza ryzyko wystąpienia takiego problemu, ale czy nie lepiej po prostu pozbyć się połączeń lutowanych?

Po drugie, te metalowe przewody zwykle prowadzone są z przodu ogniwa, co nieco zmniejsza ich wydajność, bo zabiera nieco światła słonecznego. Zakładanie ogniw na siebie to jeden ze sposobów pozbycia się tych elementów i zwiększenie wydajności.

Siłą rzeczy tego typu moduły mają nieco więcej krzemu, ale nieco wyższa wydajność uzasadnia wynikającą z tego nieco wyższą cenę, a nadrzędnym argumentem jest mniejsza awaryjność takiego modułu.

Instalujemy Hyundaie już od jakiegoś czasu i jak do tej pory my i nasi klienci jesteśmy z nich zadowoleni.

Potęga marki

Hyundai to jeden z najbardziej wartościowych brandów świata. Ludzie rozpoznają tę markę, kojarzą ją z wysoką jakością i są bardziej skłonni kupować jej produkty. Wiedzą o tym właściciele tej marki, stąd starają się klienta zadowolić, wiedząc że ich dobra reputacja przynosi im sporo pieniędzy i że łatwo mogliby ją stracić, gdyby byli nieostrożni.

Mniejsze firmy produkcyjne mogą nie mieć aż takiej motywacji, żeby dbać o zadowolenie klienta. A jeśli nawet dbają o niego teraz, to czy dalej będą to robić za 25 lat?

Marka Hyundai istnieje dziś i będzie istnieć jutro. Nie podzieli losu chociażby Nokii (która produkowała telefony komórkowe), bo pod tą marką produkowane są nie tylko moduły fotowoltaiczne i samochody, ale też statki i inne produkty. Ta nazwa to zbyt wielki skarb, by miała po prostu przepaść. Stąd nawet gdyby ten konkretny producent produkujący moduły fotowoltaiczne upadł, inne firmy spod parasola Hyundai zapewne przejmą jego zobowiązania – dla dobra marki.

Moduły fotowoltaiczne Hyundai – cena

Odpowiednikiem Hyundai, jeśli chodzi o rozpoznawalność marki, byłoby LG, kolejna duża koreańska marka. I chociaż moduły LG należą do najdroższych na świecie, cena za moduły Hyudai jest rozsądna.

Jak wspomnieliśmy, jakościowo Hyundaia można przyrównać do QCells, a ponieważ ceny tych modułów również są podobne, proponujemy je tym klientom, którzy chcą mieć niemal najwyższą jakość za cenę mieszczącą się jeszcze w granicach zdrowego rozsądku.

Dlaczego wybraliśmy Hyundai?

Bo te moduły są bardzo dobre, nie są bardzo drogie i są wspierane przez jedną z największych marek na świecie. W związku z tym nie powinny się zepsuć, a gdyby nawet były z nimi problemy, to da się je rozwiązać bez problemu i zbędnych nerwów.

Zamontuj i zapomnij – my tego chcemy i Ty tego chcesz. Pamiętaj też, że nawet dobre moduły można źle zamontować. Stąd nie szukaj najtańszej oferty, ale zaufam nam, doświadczonej firmie, która szanuje swoją pracę i swoich klientów.