Pompy ciepła Daikin – japońska wydajność i niezawodność!

Pompy ciepła Daikin – zaufaj japońskiej wydajności i niezawodności!
Zainteresowany produktami Daikin?
Zostaw nam swoje dane kontaktowe. Do 24 godzin skontaktujemy się i przedstawimy ofertę.

Szukasz oszczędnego i jednocześnie komfortowego sposobu ogrzewania oraz chłodzenia swojego domu? Pompa ciepła Daikin to strzał w dziesiątkę!

Autoryzowany partner marki Daikin – kompleksowe usługi montażu

Z branżą ciepłowniczą jesteśmy związani już od kilkunastu lat. Zespół Nova Energy tworzą eksperci z wszelkimi wymaganymi uprawnieniami, wiedzą , a przede wszystkim zaangażowaniem względem zapewniania najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów. Właśnie z tego powodu podjęliśmy współpracę z marką Daikin – dostarczamy więc urządzenia najwyższej klasy w atrakcyjnej cenie!

W ramach oferowanych usług wykonujemy także kompleksowy projekt wraz z montażem systemów grzewczych, które uwzględniają pompę ciepła Daikin. Dokładnie sprawdzimy Twój budynek, aby doradzić wybór najbardziej optymalnego urządzenia grzewczego. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dogłębne zrozumienie potrzeb naszych Klientów!

Zalety marki Daikin

  • Nawet 10-letnia gwarancja na pompę ciepła Daikin – prawdopodobnie najlepsza oferta na rynku!
  • 100 lat doświadczenia – od początku marka była związana z branżą chłodniczą
  • Japońska jakość – wydajne i niezawodne pompy ciepła
  • Bardzo cicha praca – zastosowanie potrójnej warstwy izolacyjnej
  • Szeroka oferta – możliwość idealnego dopasowania systemu grzewczego do konkretnych potrzeb
  • Odwrócony obieg – możliwość chłodzenia pomieszczeń latem

 

Masz pytania o montaż pompy ciepła Daikin? Rozjaśnimy wszystkie wątpliwości!

Nasi eksperci udzielą Ci odpowiedzi na wszystkie pytania związane z urządzeniami grzewczymi Daikin oraz ich montażem. Przedstawimy Ci także możliwości uzyskania dofinansowania na pompę ciepła!

Nie zwlekaj i zacznij oszczędzać na ogrzewaniu!

Skontaktuj się z nami

Najczęściej zadawane pytania

  1. Czy pompy ciepła Daikin są dobrej jakości?

Daikin to światowa czołówka producentów pomp ciepła. Niesamowita wydajność, niezawodność w połączeniu z atrakcyjną cenę, jak również bardzo atrakcyjne warunki gwarancji – to główne zalety pomp tej marki.

  • Czy pompy ciepła są rzeczywiście opłacalne?

Pompy ciepła pozwalają obniżyć rachunki nawet trzykrotnie względem konwencjonalnych źródeł ciepła np. kotła węglowego. W połączeniu z fotowoltaiką takie rozwiązanie staje się jeszcze bardziej opłacalne.

  • Czy istnieją dotacje na pompy ciepła Daikin?

Pompy ciepła Daikin spełniają warunki wszystkich programów, które mają na celu dofinansowanie inwestycji w ekologiczne źródła ciepła. Podczas konsultacji udzielimy Ci więcej informacji na ten temat.

  • Czy w starym domu można zamontować pompę ciepła Daikin?

W ofercie Daikina znajdują się wysokotemperaturowe pompy ciepła, które idealnie sprawdzą się przy grzejnikach starego typu. Warto jednak zastanowić się nad wykonaniem termomodernizacji przed montażem pompy ciepła – tym również się zajmujemy!

Uzyskaj bezpłatną wycenę!

Zastanawiasz się od dłuższego czasu nad pompą ciepła w swoim domu? Nie czekaj i uzyskaj całkowicie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę urządzenia oraz jego montażu!