Magazyn energii w Twoim domu.

Przełomowa technologia umożliwia uzyskanie o wiele lepszych parametrów od standardowych akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Sprawdź, jak to możliwe!

Chcesz o tym porozmawiać?
Magazyny energii

W 2015 roku SOLARWATT po raz pierwszy zaprezentował swój rewolucyjny system magazynowania energii MyReserve. NOVA Energy, jako jedyny w Polsce Złoty Parnter SOLARWATT, jest w stanie dostarczyć i zamontować ten system w Twoim domu i firmie.

To magazyn energii typu DC, czyli instalowany jest bezpośrednio między instalacją fotowoltaiczną a falownikiem. Minimalizuje to straty konwersji w systemie, a chociaż potrzebujesz inwertera hybrydowego, to w ogólnym rozrachunku wychodzi to taniej w porównaniu do AC.

Darmowa Wycena
Solarwatt MyReserve

Solarwatt MyReserve jest to zaawansowana technologicznie bateria słoneczna bazująca na technologii litowo-jonowej, umożliwiającej uzyskanie o wiele lepszych parametrów od standardowych akumulatorów kwasowo-ołowiowych.

Darmowa Wycena
Sposób na nadwyżki energii

Przeciętne bieżące zużycie wyprodukowanej energii na własne potrzeby z paneli fotowoltaicznych to tylko 30%. Dzięki wykorzystaniu magazynów energii, autokonsumpcja może wzrosnąć do 70-80%, co znacząco zwiększy Twoje oszczędności.Bezpieczeństwo i pewność przy wyborze dobrego urządzenia zapewnimy sobie poprzez skorzystanie ze specjalistycznej pomocy.

W jaki sposób możemy Ci pomóc:

  • Zapewnimy Ci dedykowane wsparcie w zakresie magazynowania energii
  • Zapewnimy Ci rozwiązanie optymalizujące konwersje w Twojej sieci
  • Zaprojektujemy Ci system taki, jakiego potrzebujesz.
Darmowa Wycena
Masz pytania? Przedyskutuj je z naszymi ekspertami.

Dzięki współpracy z NOVA Energy masz zapewnione doradztwo w pełnym zakresie. NOVA Energy to poprostu eksperci, których potrzebujesz. Zgłoś się do nas po wycenę Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Najczęściej zadawane pytania