Pompa ciepła z fotowoltaiką dla nowych oraz istniejących domów

Przemyślana instalacja z pompą ciepła to gwarancja oszczędności i komfortu. Zgłoś się do nas, a wspólnie zrealizujemy Twój projekt. Dla nowych i starych domów.

Chcesz porozmawiać? Oddzwonimy w 10 minut.
Pompa ciepła i fotowoltaika - najlepszy duet

Pompa ciepła i fotowoltaika działające razem to doskonały pomysł. Fotowoltaika produkuje darmowy zielony prąd, a pompa ciepła wydobywa po kilka jednostek ciepła z każdej jednostki prądu.

Jednak dla zmaksymalizowania oszczędności działanie pompy ciepła powinno być tak zaprogramowane, by gros jej pracy przypadał na czas, gdy fotowoltaika pracuje pełną mocą.

Przykładowy system klasy premium to panele fotowoltaiczne Solarwatt, inwerter solarny Huawei, pompa ciepła Mitsubishi Heavy oraz jednostka sterująca, też produkcji Solarwatt. W Nova Energy gwarantujemy, że wszystkie elementy Twojego systemu nie tylko będą wysokiej jakości, ale też będą dobrze ze sobą współpracować.

Darmowa Wycena
Oficjalny partner Mitsubishi Heavy

Nasi klienci zasługują na to, co najlepsze. Wegług nas najlepszym wyborem są sprawdzone pompy ciepła marki produkowane przez Mitsubishi Heavy, lidera rynku z Japonii.

Inteligentny dom
Inteligentne zarządzanie ogrzewaniem

Instalując dodatkowe urządzenia sterujące możemy zadbać, by pompa ciepła optymalnie korzystała z zielonej (i darmowej!) energii produkowanej przez Twoją instalację fotowoltaiczną. Z niektórymi urządzeniami typu smart home możesz zarządzać ogrzewaniem z poziomu aplikacji w telefonie! Efekt – taniej, sprytniej i wygodniej.

Dowiedz się więcej
Korzyści posiadania pompy ciepła

Przyjemnie jest wejść do ciepłego pomieszczenia w mroźny zimowy wieczór. Jednak każdy system ogrzewania potrafi, cóż, ogrzać dom. Pompy ciepła są wyjątkowe w tym, że mają też inne zalety, oto one:

  • niskie koszty ogrzewania (z pv niemal zerowe!)
  • to rozwiązanie przyjazne środowisku
  • jesteś niezależny od podwyżek cen
  • pompy ciepła mogą też chłodzić
  • nie musisz rozpalać w piecu
Darmowa Wycena
Masz pytania? Przedyskutuj je z naszymi ekspertami.

Dzięki współpracy z NOVA Energy masz zapewnione doradztwo w pełnym zakresie. NOVA Energy to poprostu eksperci, których potrzebujesz. Zgłoś się do nas po wycenę Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Najczęściej zadawane pytania