Nowoczesna klimatyzacja - projekt i instalacja

Odpowiednio zaprojektowana klimatyzacja to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Zgłoś się do nas i wspólnie zrealizujemy Twój projekt.

Chcesz porozmawiać? Oddzwonimy w 10 minut.
Profesjonalny projekt klimatyzacji

Projektowanie klimatyzacji należy rozpocząć od współpracy z wykwalifikowanym konsultantem, który przygotuje odpowiedni plan pracy.

Dzięki NOVA Energy nie tylko uzyskasz projekt klimatyzacji jaki oczekujesz, ale skorzystasz z najlepszych rozwiązań rynkowych dopasowanych do Twoich potrzeb.

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami klimatyzacji na rynku dajemy Ci gwarancję najwyższej jakości wykonania.

Darmowa Wycena
Daikin Złoty Partner

Najlepsi współpracują z tylko najlepszymi. W związku z tym cieszymy się, że nasza praca została doceniona statusem Złotego Partnera DAIKIN – jednej z najważniejszych marek klimatyzacji na świecie. Możesz nam zaufać, bo wcześniej zaufali nam liderzy branży.

Funkcje Smart
Zarządzanie klimatyzacją Twojego domu z poziomu aplikacji SMART HOME

Według testów i relacji klientów, działanie Nest faktycznie wpływa na oszczędności – dzięki niemu klimatyzacja działa tylko wtedy kiedy jest potrzebna. To jest zresztą podstawowa zasada mieszkań typu smart home. Ma być taniej, sprytniej i wygodniej..

Dowiedz się więcej
Korzyści posiadania klimatyzacji

Wszyscy wiemy jak przyjemnie jest wejść do chłodnego pomieszczenia podczas gdy na dworze panuje upał. Korzystając z klimatyzacji zapewniamy sobie komfort i odrobinę luksusu, ale i nie tylko to.

  • klimatyzacja oczyszcza i jonizuje powietrze;
  • klimatyzacja rozwiązuje problem rozwoju bakterii i grzybów;
  • klimatyzacja zapewnia wymaganą w pomieszczeniu ilość świeżego powietrza.
Darmowa Wycena
Masz pytania? Przedyskutuj je z naszymi ekspertami.

Dzięki współpracy z NOVA Energy masz zapewnione doradztwo w pełnym zakresie. NOVA Energy to poprostu eksperci, których potrzebujesz. Zgłoś się do nas po wycenę Twojej instalacji fotowoltaicznej.

Najczęściej zadawane pytania